پذیرش کانادا

پذیرش کاندا

ورک پرمیت شاید اگر به دنبال مهاجرت و پذیرش کانادا باشید نام ورک پرمیت بارها به گوشتان خورده باشد، اجازه نامه کتبی موقت یا دائمی که جهت کار در کانادا و یا پذیرش کانادا محسوب می‌شود و بسته به شرایط متقاضی انواع مختلفی دارد. اگر دانشجو باشید و متقاضی تحصیل در معتبرترین دانشگاه های کانادا هستید همچنین جهت اقامت دائم در کانادا حتما باید ورک پرمیت را در کشور کانادا دریافت کنید.

کار در کانادا

کانادا در زمره بزرگترین کشورهای جهان قرار دارد، با توجه به نظام مدیریتی حاکم بر این کشور این کشور و افزایش روز افزون سرعت پیشرفت صنعت و پیاده سازی تکنولوژی های جدید در این کشور، نیاز به نیروی کار در سطوح مختلف شغلی فراوان دیده ی شود و همین بستر مهاجرت و پذیرش کانادا جهت کار در کانادا احساس می شود. جمعیت بومی کانادا بسیار کم و از طرفی مستعد بودن تحصیل در دانشگاه های معتبر کانادا محیط خوبی را برای مهاجرت افراد به این کشور سبب گردیده است، اما برای این که بتوانید در در کانادا مشغول به کار شوید، نیاز به ورک پرمیت دارید.

ورک پرمیت به چه کسانی تعلق می گیرد

شرایط کار در کشورها، بر اساس قوانین از پیش تعیین شده، ضوابط و از همه مهم‌تر مجوزهای رسمی است که که از سمت مراجه ذی صلاح همان کشور وضع می گردد. بر همین اساس کشور کانادا به عنوان یک کشور مهاجر پذیر برای مدیریت افراد شاغل در کانادا به خصوص اتباع خارجی که قصد کار در کانادا را دارند، اقدام به وضع قوانین و مقررات و مجوزهای کاری و شغلی متفاوتی نموده است. این مجوز برای اتباع خارجی و جهت کارد در کاندا به ورک پرمیت شناخته می شود.

میتوانید با مشاوران گام اول در تماس باشید یا با ما از طریق فرم ارزیابی و درخواست مشاوره در ارتباط باشید تا بتوانیم به شما کمک کنیم. موسسه “گام اول” با شماره ثبت “۵۲۵۰۵” یکی از با اصالت ترین موسسات در بستر خدمات پذیرش و ویزا ( ویزای تحصیلی، ویزای کاری و ویزای توریستی ) با ۱۰ سال سابقه تخصصی در امور مهاجرت می باشد.

هانطور که پیشتر هم گفته شد، ورک پرمیت یک اجازه نامه کتبی از شمت دولت کانادا به اتباع خارجی جهت کار در کانادا می باشد. ورک پرمیت دارای دو نوع مختلف است که هر کدام از آن ها ویژگی‌های خاص خود را دارا هستند و این ویژگی ها بر اساس شرایط افراد مختلف متفاوت است. اینکه چه ورک پرمیتی به شما تعلق خواهد گرفت، مواردی مانند: زمان اقامت شما در کانادا، شرایط و نوع کارو تخصص شما و … تاثیر زیادی خواهد گذاشت و تعیین کننده می باشد.

ویزای کاری کانادا

انواع ورک پرمیت کانادا :

  • اجازه‌ی کار آزاد (open work permits)
  • مجوز کاری مخصوص کارفرما (employer-specific work permits)

نمونه ورک پرمیت کانادا را می توانید در منوی گام های موفق مشاهده بفرمایید

ویزای 5 ساله کانادا

اکسپرس اینتری کاندا

کار در کانادا

توریستی کانادا
دانشگاه های معتبر کانادا

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *در حال بارگیری کپچا ...