پذیرش انگلیس

پذیرش انگلیس

چرا تحصیل در انگلستان و اخد ویزای تحصیلی انگلستان با اهمیت و پرطرفدار است؟ کشور انگلستان با دارا بودن سیستم آموزشی قوی و به دلیل کیفیت بالای مراکز تحصیلی یکی از مقاصد تحصیلی پرطرفدار در جهان محصوب می شود. دانشگاه ها و مراکز معتبر تحصیلی در انگلستان همیشه جزو برترین مراکز تحصیلی دنیا قرار داشته و دریافت مدرک از این مراکز از اعتبار ویژه ای بر خوردار است. کشور انگلستان همواره بهشت دانشجویان مشتاق و جویای نام بوده و می باشد، بنابراین برای دریافت ویزای تحصیلی انگلستان با مشاوران موسسه گام اول در تماس باشید.

ویزای تحصیلی انگلستان

از دیگر جذاببیت های کشور انگلستان برای دانشجویان و تقاضای آن ها برای ادامه تحصیل، علاوه بر کیفیت بالای آموزشی، فراهم بودن سطح رفاهی مطلوب و زندگی ایده آل برای دانشجویان است. و یکی دیگر از عوامل مهم، هزینه های پایین تحصیلی در انگلستان نسبت به سایر کشور هاست و علت این هم سیستم متفاوت آموزشی و کوتاه تر بودن مقاطع تحصیلی در این کشور می باشد.و برای دانشجویان ایرانی و متقاضیان ویزای تحصیلی انگلستان در ایران یک علت دیگر هم باید نام برد و آن: فاصله جغرافیایی کم انگلستان از ایران زمان و هزینه رفت‌وآمد را کاهش می دهد.

سایر مزایای تحصیل درا نگلستان

سیستم آموزشی در انگلستان از معتبرترین سیستم های آموزشی موجود در دنیا می باشد و این امر پر واضح است چرا که اکثر کشور ها از این سیستم آموزشی الگو برداری می کنند. نظام آموزشی انگلستان از پیش دبستانی تا دکتری را در بر می گیرد. اکثر کسانی که برای ویزای تحصیلی انگلستان اقدام می کنند می دانند که آینده ی خوبی هم از نظر تحصیلی و هم در حوزه شغلی خود خواهند داشت.

کیفیت تحصیل در انگلستان و بهره گیری از روش های موثر و کارامد در برنامه های آموزشی را راس امور می دانند، متقاضیان ویزای تحصیلی انگلستان باید بدانند که قوانین و استاندادرهای بالایی از طرف سیستم آموزش انگلستان برای رسیدن به این هدف مهم پیاده سازی شده است.

مدت زمان تحصیل در انگلستان در مقطع کارشناسی ۳ سال است و در مقطع کارشناسی ارشد با توجه به نظام آموزشی در انگلستان، ۱ تا ۲ سال برای دریافت مدرک مورد نیاز است و نکته با اهمیت این است که دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد به فردی خبره و با تجربه در رشته تحصیلی خود مبدل خواهد شد.

تامین شغل با تحصیل در انگلستان، دانشجویان فازغ التحصیل از دانشگاه های معتبر انگلستان از نظر شغلی با خیال آسوده تری روبه رو هستند چرا که در خود کشور انگلستان زمانی که این سیستم آموزشی منظم پیاده سازی شده است قطعا محیط کار و بستر استفاده از این فارغ التحصیلان نیز پیش بینی شده است. بنابراین گرفتن اقامت در انگلستان با توجه به اهمیتی که به نیروی کار متخصص و داده می شودذیرش انگلیس به سادگی انجام خواهد شد.

موسسه “گام اول” با شماره ثبت “۵۲۵۰۵” یکی از با اصالت ترین موسسات در بستر خدمات پذیرش و ویزا با ۱۰ سال سابقه تخصصی در امور مهاجرت می باشد.

ویزای تحصیلی

دولینگو

آیلتس

تافل

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا *در حال بارگیری کپچا ...